Hakkımızda

ADA ÇAĞDAŞ EMLAK

1993 yılında Cengiz Bilen'in faaliyete geçirdiği Çağdaş Emlak, 15 yıllık köklü bir geçmişe sahip. Emlakçılık alanında kurulduğu tarihten bugüne kadar ilkelerinden taviz vermeyen, 1999 yılında yaşanan deprem felaketine rağmen, hizmet vermeye devam eden Çağdaş Emlak, Adapazarılılar dahil, ilkeli çalışmalarıyla bugüne kadar emlak piyasasının önde gelen isimlerinden olmayı başarmıştır. Dünyada yaşanan hızlı gelişmeler, emlak dünyasını da yakından etkilemektedir.

Bu değişimin farkında olan Çağdaş Emlak, daha geniş kitlelere hitap etmek için internet ortamında da iddialı olmayı hedefliyor. Bu değişimle birlikte firma ismini de ADA ÇAĞDAŞ EMLAK olarak değiştiren firmamız ülke geneline hitap etmeyi hedeflemiştir.

Ülkemizin lokomotif sektörlerinden emlak ve inşaat sektörü, ulaştığı yüksek kalite ve uzmanlıkla her bütçe, zevk ve konfor tercihine göre ev ve işyeri projeleri üretebilmektedir. Ayrıca emlak sektörü, ülkemizdeki hızlı ve hacimli alım satım özelliği nedeniyle ekonomi dünyamızın en önemli kalemini oluşturmaktadır. Ev, işyeri, arsa alım satımlarındaki bu yüksek hacim konut, işyeri, arsa, arazi, turistik tesis, devremülk vs. gibi çok sayıda alanı kapsamaktadır. adacagdasemlakcom ilan sayfaları, aradığınız veya ilan vermek istediğiniz her türlü satılık ya da kiralık emlak ürününü en kolay ve güvenli alım satım veya kiralama olanağı sağlamaktadır.